Saturday, 23 March 2013

March's Daily Gratitude 22 and 23

Polubiłam te podwójne posty, chyba aż za bardzo - dwa dni pod rząd... 

Dziękuję za : * wczorajsze udane wyjście z Maral, miło spędziłam dzień łażąc leniwie po centrum handlowym i plotkując ; * miłe wieczory z Lubym, bardzo lubię, jak możemy usiąść i razem cos obejrzeć czy  zagrać w Scrabble ; * pyszna pizzę, udanego omleta mojego wykonania i super sałatkę warzywną (naprawdę uwielbiam dobrze zjeść) ; * przepyszne przetwory z czarnej porzeczki, jakie wyprosiłam od Maral, i którymi od trzech dni słodzę czy herbatę czy jem z ciastkami ; * dobry sen i miłe sny (uwielbiam śnić i tylko dlatego nie lubię czasem rano wstawać) ; * słodkie nic-nie-robienie jakiemu z przyjemnością oddaję się już dwa dni (z okazji Nauryza, jak święto to święto - w KZ właśnie trwa Kazachski Nowy Rok). 

Moimi małymi przyjemnościami minionych dni było : * wczoraj: wyjście z Maral, cudne drinki i babskie ploty ; * dziś : wykończenie przetworu z czarnej porzeczki - pycha, chyba trzeba będzie wyprosić jeszcze jeden słoik :) 
Pozdrawiam
Jyotika 

6 comments:

 1. Nauryz, czy to ma cos wspolnego z poczatkiem wiosny?

  ReplyDelete
  Replies
  1. I tak i nie. W przygotowaniu post na mej stronie o KZ - http://www.kazakhcuriosities.com i prosze przejść na Culture Curiosities. Na razie wstęp gotowy, reszta się pisze! Pozdrawiam.

   Delete
 2. W Kazahstanie nowy rok no proszę proszę :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oni w sumie świętują 4 razy Nowy Rok - dwa są obchodzone bardzo chucznie, trzeci skromniejszy a czwarty prawie niezauważalnie. Więcej niedługo na http://www.kazakhcuriosities.com :) Pozdrawiam.

   Delete
 3. Ciekawa sprawa z tym nowym rokiem :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Niesteyt w tm roku pogoda niedopisała i to bardzo i nie za wiele udało mi się zobaczyć :( Większość czasu spędziłam na odwiedzaniu znajomych, kawkach i herbatkach :)

   Delete